W naszym sklepie dostępne są gratisy. Za każde wydane 100zł otrzymujesz nasiono feminizowane gratis. Dodatkowo jeśli posiadamy na stanie, to dodajemy przydatne akcesoria takie jak, młynek, bletki, zapalniczka, gazetę Soft Secrets, katalogi producentów, ulotki i wlepki. Jeśli masz w planach kupić większą ilość nasion powyżej 100 sztuk, to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie zaproponować Ci korzystny rabat. Nasz sklep cieszy się bardzo dobrą opinią, użytkownicy mają bardzo duży wybór różnego rodzaju nasion konopi.

Pod tym linkiem https://nasionamarychy.pl/promocje pojawiają się również promocje które są aktualnie dostępne na sklepie. Można kupić nasiona po obniżonej cenie.

Dodajemy również kody rabatowe 10% które dostępne są na naszej firmowej ulotce. Kody rabatowe można użyć od kwoty 100zł brutto (bez kosztów wysyłki). Aby kod rabatowy można było użyć produkty nie mogą być w aktualnej promocji.

Kupując u nas nasiona masz gwarancję, że otrzymasz oryginalne produkty które będą starannie zapakowane, bez możliwości sprawdzenia zawartości przez niepowołane osoby. Nie obklejamy paczek firmowym logo. Nasz sklep posiada certyfikat SSL a serwer znajduje się za granicą.

Śledź nas na Facebooku