BIG BUDDHA SEEDS
Big Buddha Seeds nasiona marihuany, konopi

BIG BUDDHA SEEDS

Big Buddha Seeds to producent z Wielkiej Brytanii wysokiej jakości nasion marihuany. Stworzyli oni wiele słynnych odmian które dostępne są w naszym sklepie. Specjaliści z tego świetnego banku nasion ciągle udoskonalają swoje odmiany, są bardzo stabilne i mają duży wigor wzrostu. W 2008r. zdobyli pierwszą nagrodę za najlepszą odmianę Indica. Zdobywali też inne nagrody na ważnych imprezach co potwierdza, że należą do czołowych banków nasion na świecie. Z nasion tego producenta uzyskać można wysokiej jakości unikalne kwiatostany. Big Buddha Seeds to twórcy wielu słynnych szczepów które uzyskały świetne recenzje na całym świecie.

Ekipa Big Buddha Seeds to prawdziwi fanatycy którzy na genetyce roślin znają się jak mało kto. Uprawiają rośliny przeważnie w tradycyjnej uprawie (w podłożu), ale również część osób z seedbanku wykorzystuje systemy hydroponiczne. Ich nasiona to gwarancja udanych zbiorów. Szczepy Cheese są bardzo dobrze znane w świecie konopnym. Charakteryzują się świetnymi walorami smakowymi, dużą mocą i znakomitym wyglądem kwiatów które posiadają masę trichomów.

Nasiona marihuany Big Buddha Seeds z całą pewnością będą bardzo dobrym wyborem dla growerów początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych, każdy znajdzie dla siebie odpowiednią odmianę. Big Budda jest tajemniczym twórcą tego świetnego banku, który jednak postanowił zdradzić nieco szczegółów o sobie. Pierwszą styczność z roślinami miał w wieku 15 lat, kiedy posadził pierwszą roślinę konopi w swoim ogrodzie. Bez żadnego doświadczenia wyrosła mu wielka na prawie 2 metry roślina. Ta sytuacja spowodowała, że zaczął się bardziej interesować konopiami.

W wieku 18 lat zaczął uprawiać rośliny pod lampami czyli indoor. Potem wyruszył do Hiszpanii, aby szlifować swoją pasje. Takie były właśnie początki założyciela tego świetnego banku nasion. W obecnych czasach Big Buddha Seeds jest jednym z najbardziej rozpoznawanych producentów wysokiej klasy nasion konopi. Ludzie tworzący te świetne nasiona poświęcają wiele czasu aby wyselekcjonować najbardziej stabilne szczepy o niezwykłej genetyce.

W ofercie producenta znaleźć można różne typy nasion które zawierają swoja unikalną genetykę i działanie. Nie da się łatwo wybrać odpowiedniej rośliny, każda ma swoje atuty i każdy użytkownik jest inny. Jeśli jesteś fanem mocnego działania które ogarnia całe ciało i potrafi wbić w fotel, to rośliny typu indica powinny być najbardziej odpowiednie. Kiedy jednak jesteś aktywną osobą w ciągu dnia, potrzebujesz dużo energii, szukasz rośliny na poprawę humoru, to wtedy typ sativa będzie najlepszym wyborem. Istnieją też różne mieszanki poszczególnych typów które posiadają różnorodne działanie. 

Big Buddha Seeds w swojej ofercie posiada odmiany przystosowane do uprawy indoor, outdoor, również automaty które mogą być uprawiane wewnątrz i na zewnątrz i są bardzo dobrym wyborem wszędzie tam gdzie jest krótki sezon. Rośliny kiedy mają zapewnione dobre warunki potrafią wytworzyć duże plony. Warto wzbogacić swoją kolekcję o tego typu nasiona. 

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: Big Buddha Seeds 421993

Marka: BIG BUDDHA SEEDS

Buddha Haze

Recenzje: 0

Buddha Haze jest odmianą konopi przeznaczoną dla fanów genów Indica. Roślina swoją mocą potrafi zaskoczyć nawet doświadczonych użytkowników.

Cena 154,00 zł
Wysyłka 3-7 dni

Indeks: Big Buddha Seeds 450200

Marka: BIG BUDDHA SEEDS

Cheese Dawg

Recenzje: 0

Cheese Dawg jest rośliną z przewagą genów Indica. Odmiana cieszy się dużą popularnością wśród growerów preferujących uprawę indoor.

Cena 157,00 zł
Wysyłka 3-7 dni

Indeks: Big Buddha Seeds 6023003

Marka: BIG BUDDHA SEEDS

G Bomb

Recenzje: 0

G Bomb jest rośliną konopi marki Big Buddha Seeds z przewagą genów Indica. Odmiana ma mocne działanie, potrafi zaskoczyć nawet doświadczonych użytkowników.

Cena 168,00 zł
Wysyłka 3-7 dni

Indeks: Big Buddha Seeds 6422233

Marka: BIG BUDDHA SEEDS

LA Cheese

Recenzje: 0

LA Cheese to odmiana która ma świetny smak i zapach. Duże topy oblepione są mocną żywicą. Roślina zadowoli nawet wymagających kolekcjonerów.

Cena 171,00 zł
Wysyłka 3-7 dni

Śledź nas na Facebooku