CANNABIOGEN
Nasiona marihuany, konopi Cannabiogen

CANNABIOGEN

Nasiona marihuany producenta Cannabiogen są cenione przez kolekcjonerów na całym świecie. Podróże w różne regiony przyjazne dla konopi (Afganistan, Pakistan, Meksyk, Jamajka, Kolumbia, Afryka) w poszukiwaniu najlepszej genetyki marihuany przyczyniły się do powstania nowych znakomitych hybryd marihuany. Cannabiogen to hiszpański bank nasion który oferuje różnorodną gamę genów sativa i indica. Rośliny rosną stabilnie dając wysokiej jakości kwiatostany oblepione dużą ilością żywicy. Często wybierane nasiona producenta Cannabiogen to: Pakistan Chitral Kush, Deluxe Mix, Punto Rojo, Deluxe Mix, Mangobiche, Panama oraz Auto CBG.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: Cannabiogen 54020003

Marka: CANNABIOGEN

Caribe

Recenzje: 0

Caribe od banku Cannabiogen to bardzo odporna odmiana konopi, która doskonale nadaje się do uprawy indoor.

Cena 126,00 zł
Wysyłka 2-5 dni

Indeks: Cannabiogen 599994

Marka: CANNABIOGEN

Purple Mexican

Recenzje: 0

Purple Mexican na pewno nie sprawi Ci żadnych problemów. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w growingu, poradzisz sobie z prowadzeniem tych roślin.

Cena 118,00 zł
Wysyłka 2-5 dni

Indeks: Cannabiogen 534555

Marka: CANNABIOGEN

Auto CBG

Recenzje: 0

Auto CBG bardzo dobrze radzi sobie w uprawie indoor oraz outdoor. Gwarantuje dobrą plenność, nie jest wymagająca, charakteryzuje się też niezłą odpornością na szkodniki oraz pleśń.

Cena 133,00 zł
Wysyłka 2-5 dni

Indeks: Cannabiogen 54819944

Marka: CANNABIOGEN

Sugarloaf

Recenzje: 0

Sugarloaf charakteryzuje się średnim wzrostem, za to gałęzie rozrastają się tak bardzo, że często trzeba je podpierać, żeby nie złamały się pod ciężarem masywnych pąków.

Cena 153,00 zł
Wysyłka 2-5 dni

Śledź nas na Facebooku