Indeks: Nasiona Marychy 56094344

Marka: NASIONA MARYCHY

Kush Auto

Recenzje: 0

Kush Auto to świetna automatyczna hybryda która ma uniwersalne działanie. Z pewnością ten automat jest warty zainteresowania.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: Nasiona Marychy 454322223

Marka: NASIONA MARYCHY

AK Auto

Recenzje: 0

Original Auto AK zasłynęła z tego, że należy do najbardziej odpornych odmian automatycznie kwitnących, co oznacza, że świetnie nadaje się do uprawiania w trudnych warunkach klimatycznych.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: Nasiona Marychy 368900045

Marka: NASIONA MARYCHY

Lemon AK Auto

Recenzje: 0

Lemon AK Auto to feminizowane nasiona marihuany przeznaczone dla growerów preferujących automatycznie kwitnące odmiany konopi.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni
Wszystkie bestsellery
CANNABIOGEN
Nasiona marihuany, konopi Cannabiogen

CANNABIOGEN

Nasiona marihuany producenta Cannabiogen są cenione przez kolekcjonerów na całym świecie. Podróże w różne regiony przyjazne dla konopi (Afganistan, Pakistan, Meksyk, Jamajka, Kolumbia, Afryka) w poszukiwaniu najlepszej genetyki marihuany przyczyniły się do powstania nowych znakomitych hybryd marihuany. Cannabiogen to hiszpański bank nasion który oferuje różnorodną gamę genów sativa i indica. Rośliny rosną stabilnie dając wysokiej jakości kwiatostany oblepione dużą ilością żywicy. Często wybierane nasiona producenta Cannabiogen to: Pakistan Chitral Kush, Deluxe Mix, Punto Rojo, Deluxe Mix, Mangobiche, Panama oraz Auto CBG.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku