DINAFEM SEEDS
Dinafem Seeds, nasiona marihuany, konopi

DINAFEM SEEDS

Dinafem Seeds jest jednym z najbardziej znanych producentów na rynku nasion marihuany. Działalność rozpoczął w 2005 roku i już po 4 latach zdobył popularność kolekcjonerów na całym świecie. Pestki Dinafem Seeds są w pełni feminizowanymi nasionami marihuany które dostępne są na całym kontynencie europejskim od 2011 roku. 

Duża wiedza, ciężka i sumienna praca specjalistów z Dinafem Seeds zaowocowała powstaniem wielu świetnych odmian takich jak np. Blue Cheese Autoflowering, Critical +2.0 Autoflowering, Cheese XXL Autoflowering, Moby Dick XXL Autoflowering, Original Amnesia Autoflowering, White Widow XXL Autoflowering, Blue Cheese, Critical +2.0, Critical Jack, Critical Kush, Industrial Plant, Kush-n-Cheese, Moby Dick #2, OG Kush, Original Amnesia, White Widow, Amnesia CBD, Bubba Kuch CBD, Cheese CBD, Critical Mass CBD, Moby Dick CBD, OG Kuch CBD, Shark Shock CBD, Critical + Autoflowering CBD, Haze Autoflowering CBD, OG Kush Autoflowering CBD i wiele innych.

Dinafem Seeds ma w swojej ofercie wiele nasion które cieszą się dużym powodzeniem w śród hodowców, dlatego w sklepie NasionaMarychy.pl nie mogło zabraknąć nasion tego producenta. Każdy znajdzie coś dla siebie, wybór jest bardzo duży.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku