Indeks: Nasiona Marychy 56094344

Marka: NASIONA MARYCHY

Kush Auto

Recenzje: 0

Kush Auto to świetna automatyczna hybryda która ma uniwersalne działanie. Z pewnością ten automat jest warty zainteresowania.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: Nasiona Marychy 454322223

Marka: NASIONA MARYCHY

AK Auto

Recenzje: 0

Original Auto AK zasłynęła z tego, że należy do najbardziej odpornych odmian automatycznie kwitnących, co oznacza, że świetnie nadaje się do uprawiania w trudnych warunkach klimatycznych.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: Nasiona Marychy 368900045

Marka: NASIONA MARYCHY

Lemon AK Auto

Recenzje: 0

Lemon AK Auto to feminizowane nasiona marihuany przeznaczone dla growerów preferujących automatycznie kwitnące odmiany konopi.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni
Wszystkie bestsellery
VISION SEEDS
Vision Seeds feminizowane nasiona marihuany, konopi, indoor, outdoor

VISION SEEDS

Vision Seeds jest producentem nasion marihuany z Holandii który przez ponad 20 lat selekcjonował najlepsze genetyki konopi. Na szczególną uwagę zasługuje linia szczepów marihuany bogatych w CBD które oferują świetne właściwości lecznicze. Znakomitą opinię kolekcjonerów nasion na całym świecie uzyskały takie odmiany jak: Big Bud, Critical Impact, NY Diesel, Jack Herer, White Widow Auto, AK-49 Auto, Super Skunk Auto i Blueberry Bliss Auto. Producent bardzo duży nacisk kładzie na jakość swoich nasion a użytkownicy to doceniają. Vision Seeds to czołowy producent nasion konopi dlatego nie mogło go zabraknąć w naszym sklepie. 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku