BULK SEED BANK
Bulk Seed Bank feminizowane nasiona marihuany

BULK SEED BANK

Producent nasion marihuany Bulk Seed Bank wyspecjalizował się w produkcji mocnych i różnorodnych szczepów. Wszystkie nasiona produkowane są z najlepszych wyselekcjonowanych roślin po to a by uzyskać jak najlepszą moc i jakość kwiatostanów. Producent w swojej ofercie posiada również odmiany które nadają się do leczniczych zastosowań, każdy kolekcjoner powinien znaleźć coś dla siebie. Celem Bulk Seed Bank jest ciągła poprawa genetyki najbardziej znanych i utytułowanych odmian, dzięki temu użytkownicy mają dostęp do najwyższej klasy nasion. Wszystkie nasiona produkowane są przy użyciu wyłącznie naturalnych składników odżywczych, organicznych i insektycydów. W naszym sklepie nie mogło zabraknąć tego światowego producenta wysokiej jakości nasion marihuany.

Jest 81 produktów.

Pokazano 1-40 z 81 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: Bulk Seed Bank 3592004

Marka: BULK SEED BANK

Auto AK

Recenzje: 0

Auto AK to automatyczna roślina marihuany producenta Bulk Seed Bank. Rośliny te świetnie rosną pod lampami i na dworze. Mają wysoką jakość kwiatów.

Cena 80,00 zł
Wysyłka 3-7 dni

Indeks: Bulk Seed Bank 64300333

Marka: BULK SEED BANK

Auto Sunmango

Recenzje: 0

Auto Sunmango jest rośliną automatyczną która wytwarza świetnej jakości kwiaty z dużą mocą. Odmiana ta świetnie sprawdzi się w uprawie indoor oraz outdoor.

Cena 80,00 zł
Wysyłka 3-7 dni

Indeks: Bulk Seed Bank 5326355

Marka: BULK SEED BANK

Bigger Bud

Recenzje: 0

Bigger Bud to świetna roślina która najlepiej sprawuje się w uprawie indoor. Posiada duże twarde topy o znakomitym mocnym indyjkowym działaniu.

Cena 80,00 zł
Wysyłka 3-7 dni

Śledź nas na Facebooku