MANDALA SEEDS
Nasiona marihuany, konopi Mandala Seeds

MANDALA SEEDS

Nasiona marihuany Mandala Seeds produkowane są w Hiszpanii, czyli tam gdzie rynek nasion konopi jest jednym z najsilniejszych. Bank nasion powstał w 2004 roku po to aby dostarczać użytkownikom jak najwyższą jakość marihuany w dobrej cenie. Producent posiada odmiany które są wysoko oceniane przez koneserów zielonych roślin. Nasiona produkowane są wykorzystując metody uprawy ekologicznej. Ludzie którzy tworzą Mandala Seeds są prawdziwymi pasjonatami z ogromną wiedzą, dlatego ich odmiany stały się tak popularne na całym świecie. Ten bank poświęca duże środki nad kontynuowaniem badań i ciągłym rozwoju. Kolekcjonerzy wiele razy docenili takie odmiany jak: California Dream, Hubble Bubble, White Magic, Far Out, Fruitylicious i inne odmiany które zasługują na uwagę.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: Mandala Seeds 542095667

Marka: MANDALA SEEDS

Far Out

Recenzje: 0

Far Out to krzyżówka genów kolumbijskiej odmiany Haze oraz kultowej Blueberry. W genotypie dominuje Sativa, dlatego działanie jest bardzo pobudzające, energetyczne, wręcz euforyczne.

Cena 81,00 zł
Wysyłka 2-5 dni

Indeks: Mandala Seeds 54910005

Marka: MANDALA SEEDS

Fruitylicious

Recenzje: 0

Fruitylicious od Mandala Seeds jest niemal czystą indyjką, dlatego można liczyć na głęboko relaksacyjny haj. Utrzymuje się on przez wiele godzin, pozwala na totalne odprężenie i rozluźnienie całego ciała. 

Cena 81,00 zł
Wysyłka 2-5 dni

Indeks: Mandala Seeds 54891000

Marka: MANDALA SEEDS

Purple Paro Valley

Recenzje: 0

Purple Paro Valley to ścisła światowa czołówka pod względem urody. Roślina w okresie dojrzewania przebarwia się na przepiękny fiolet i staje się ozdobą każdej plantacji.

Cena 90,00 zł
Wysyłka 2-5 dni

Indeks: Mandala Seeds 549200543

Marka: MANDALA SEEDS

White Bhutanese

Recenzje: 0

White Bhutanese w okresie dojrzewania prezentuje się rewelacyjnie. Produkuje bardzo grube, żywiczne topy, które w świetle mienią się jak kryształy.

Cena 112,00 zł
Wysyłka 2-5 dni

Śledź nas na Facebooku