PHILOSOPHER SEEDS
Philosopher Seeds nasiona marihuany, konopi

PHILOSOPHER SEEDS

Philosopher Seeds jest bankiem nasion marihuany który wszedł na rynek w 2008 roku. Ogromna wiedza i doświadczenie pozwoliło na stworzenie unikalnych wysokiej jakości nasion. Nasiona powstają wykorzystując do tego własną genetykę która jest na znakomita, dzięki temu najwyższa jakość jest gwarantowana. Od wielu lat zespół fachowców zajmuje się badaniami oraz rozwojem i kolekcjonerzy nasion na całym świecie doceniają to. Philosopher Seeds prowadzi regularnie testy roślin z zastosowaniem różnych systemów uprawy, po to aby zapewnić stabilność roślin i wyselekcjonować najlepsze osobniki. Producent nasion uzyskuje dużo pozytywnych opinii od kolekcjonerów z całego świata, dlatego w sklepie NasionaMarychy.pl z dumą prezentujemy tego producenta. 

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: Philosopher Seeds 3002236

Marka: PHILOSOPHER SEEDS

Early Maroc

Recenzje: 0

Early Maroc od Philosopher Seeds to feminizowane nasiona marihuany otrzymane ze starannej selekcji Marocan Landrace. Odmiana o dominacji Sativa, silna i wytrzymała, prosta w uprawie z krótkim czasem kwitnienia. 

Cena 36,00 zł
Wysyłka 2-5 dni

Indeks: Philosopher Seeds 23400984

Marka: PHILOSOPHER SEEDS

Tropimango

Recenzje: 0

Tropimango to roślina która świetnie rośnie pod lampami. Produkuje topy z dużą ilością żywicy które potrafią zaskoczyć nawet doświadczonych palaczy.

Cena 36,00 zł
Wysyłka 2-5 dni

Śledź nas na Facebooku