Indeks: Nasiona Marychy 322200033

Marka: NASIONA MARYCHY

Early Skunk Auto

Recenzje: 0

Early Skunk Automatic to odmiana konopi z efektem turbodoładowania. Dzięki skrzyżowaniu oryginału z genami roślin automatycznie kwitnących, udało się znacznie przyspieszyć okres wegetacji, co będzie szczególnie korzystne dla plantatorów preferujących uprawę outdoor w krajach z krótkim latem. Te feminizowane nasiona marihuany są bardzo dobrym wyborem dla...

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: Nasiona Marychy 56094344

Marka: NASIONA MARYCHY

Kush Auto

Recenzje: 0

Kush Auto to świetna automatyczna hybryda która ma uniwersalne działanie. Z pewnością ten automat jest warty zainteresowania.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni
Wszystkie bestsellery
PHILOSOPHER SEEDS
Philosopher Seeds nasiona marihuany, konopi

PHILOSOPHER SEEDS

Philosopher Seeds jest bankiem nasion marihuany który wszedł na rynek w 2008 roku. Ogromna wiedza i doświadczenie pozwoliło na stworzenie unikalnych wysokiej jakości nasion. Nasiona powstają wykorzystując do tego własną genetykę która jest na znakomita, dzięki temu najwyższa jakość jest gwarantowana. Od wielu lat zespół fachowców zajmuje się badaniami oraz rozwojem i kolekcjonerzy nasion na całym świecie doceniają to. Philosopher Seeds prowadzi regularnie testy roślin z zastosowaniem różnych systemów uprawy, po to aby zapewnić stabilność roślin i wyselekcjonować najlepsze osobniki. Producent nasion uzyskuje dużo pozytywnych opinii od kolekcjonerów z całego świata, dlatego w sklepie NasionaMarychy.pl z dumą prezentujemy tego producenta. 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku