MINISTRY OF CANNABIS
Ministry Of Cannabis nasiona konopi, marihuany, indoor, outdoor

MINISTRY OF CANNABIS

Ministry Of Cannabis to bank nasion który tworzą doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie uprawy konopi. Genetyka została ulepszana przez wiele lat, a najlepszych szczepów szukano na całym świecie. Ministry Of Cannabis w swojej ofercie posiada klasyczne odmiany oraz te bardziej innowacyjne szczepy konopi. Świetne odmiany feminizowane i automatyczne zyskały wielu zwolenników na całym świecie. Nasiona które zostały docenione przez konsumentów to: Big Bud XXL, Auto Blue Amnesia, Auto White Widow, Auto Silver Bullet, Auto Blueberry Domina, Auto Cheese NL, Auto Pilot XXL, White Widow. Producent starannie selekcjonuje nasiona a cały proces produkcji jest pod ścisłym nadzorem.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: Ministry of Cannabis 3409555

Marka: MINISTRY OF CANNABIS

Ultra White Amnesia

Recenzje: 0

Ultra White Amnesia od Ministry of Cannabis to mieszanka szczepów z przewagą sativa. Wysoka zawartość THC, rzędu 22% oraz obfite plony powodują, że roślina jest chętnie wybierana przez hodowców.

Cena 76,00 zł
Wysyłka 2-5 dni

Indeks: Ministry of Cannabis 34022112

Marka: MINISTRY OF CANNABIS

Zensation

Recenzje: 0

Mieszanka najlepszych odmian, Zensation od Ministry of Cannabis, to odmiana z dominującymi genami indica. Stosowana jest jako medyczna marihuana.

Cena 82,00 zł
Wysyłka 2-5 dni

Śledź nas na Facebooku