Wszystkie bestsellery
PARADISE SEEDS
Paradise Seeds nasiona marihuany, konopi

PARADISE SEEDS

Bank nasion Paradise Seeds powstał w 1994 roku, przez ponad 12 lat trwały testy i eksperymenty z różnymi szczepami marihuany. Wiele lat temu w Amsterdamie coffee shopy sprzedawały importowany haszysz z Indii, Afganistanu i Maroko a samą marihuanę z Tajlandi, Kolumbii, Meksyku i Malawi. Większość była słabej jakości, ale z czasem sprowadzano odmiany z USA, które były pierwszymi krzyżówkami i ich jakość była dużo lepsza. W tamtym czasie Paradise Seeds zajmowało się badaniami nad coraz to mocniejszymi odmianami marihuany. Wszystko działo się w Amsterdamie również na outdoorze. 

Oczywiście celem było stworzenie jak najlepszej jakościowo marihuany o słodko-pikantnym smaku i mocnym haju, ponieważ w tamtym czasie była potrzeba aby stworzyć mocną odmianę. Owocem prac było kilka nowych odmian, nasiona zostały rozdane hodowcom aby mogli uprawiać dobrej jakości marihuanę. Dzięki Paradise Seeds marihuana stała się znacznie lepsza, a uprawa była jeszcze bardziej popularna. Wtedy wiele osób z zagranicy zorientowało się jak wysokiej jakości marihuana produkowana jest w Holandii. Growerzy kupowali nasiona i na własny użytek uprawiali marihuanę. Między czasie Paradise Seeds zaczął sprzedaż własnych nasion przez jeden z coffee shopów w Amsterdamie. Rosło cały czas zapotrzebowanie i tak narodziła się w pełni jedna z najlepszych marek na świecie.

Paradise Seeds zaopatruje od wielu lat kolekcjonerów nasion w najlepszej jakości nasiona. Kwiaty odmian tego producenta charakteryzują się świetną strukturą oraz aromatem a moc potrafi zaskoczyć nawet doświadczonego miłośnika konopi. W 1999 roku odmiana Sensi Star zdobyła 1 miejsce na Highlife Cup – najbardziej obiektywnym konkursie marihuany w Holandii. Producent uzyskał wiele nagród na najważniejszych konopnych imprezach. Nasiona są regularnie poddawane testom, ich jakość jest na najwyższym poziomie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku