Indeks: Nasiona Marychy 56094344

Marka: NASIONA MARYCHY

Kush Auto

Recenzje: 0

Kush Auto to świetna automatyczna hybryda która ma uniwersalne działanie. Z pewnością ten automat jest warty zainteresowania.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: Nasiona Marychy 454322223

Marka: NASIONA MARYCHY

AK Auto

Recenzje: 0

Original Auto AK zasłynęła z tego, że należy do najbardziej odpornych odmian automatycznie kwitnących, co oznacza, że świetnie nadaje się do uprawiania w trudnych warunkach klimatycznych.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni

Indeks: Nasiona Marychy 368900045

Marka: NASIONA MARYCHY

Lemon AK Auto

Recenzje: 0

Lemon AK Auto to feminizowane nasiona marihuany przeznaczone dla growerów preferujących automatycznie kwitnące odmiany konopi.

Cena 20,00 zł
Więcej
Wysyłka 1-3 dni
Wszystkie bestsellery
GENEHTIK
Genehtik feminizowane nasiona marihuany, konopi

GENEHTIK

Genehtik jest firmą produkującą nasiona konopi. Po wielu latach ciężkiej pracy i krzyżowania różnych szczepów udało stworzyć się świetne odmiany które zachwycają kolekcjonerów nasion na całym świecie. Genehtik na swoim koncie ma wiele nagród np. 1-sza nagroda Najlepszy Bank Nasion Expo Cannabis 2011, 1-sza nagroda Najlepszy Bank Nasion Expo Cannabis 2012. Proces produkcji nasion jest pod stałą kontrolą, nasiona marihuany są starannie selekcjonowane, są bardzo stabilne. Ich feminizowane automaty mają wiele pozytywnych opinii ekspertów konopnych na całym świecie. Wybierając nasiona Genehtik możesz być pewny co do ich wysokiej jakości.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku